Informace o nás

DIVIZE  REKLAMNÍ  TEXTIL

Helium s.r.o. je společnost, která byla založena v roce 2003. Zakládáme si na poctivém a solidním jednání ve smyslu fair play. Udržujeme korektní vztahy se všemi odběrateli a dodavateli z celé EU a to nejen na poli reklamního textilu. Jsme prodejci reklamního textilu a firemního oblečení značek: Fruit of the Loom, JHK, Stedman, Kariban, Russell, TeeJays, ProAct - sportovní oblečení, Kimood, Kup a další.

I vy můžete patřit mezi naše spokojené zákazníky. Těšíme se na spolupráci. Reklamní textil a development jsou naše hlavní oblasti!

 

DIVIZE REALITY A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Pronajímáme kanceláře v Třebíči a na Praze 9 - Rajské zahradě, sklady v Mirošovicích u Prahy u D1 a v Ořechově u Brna. Pronajímáme pozemky v Kozojedech u Jevan a Mirošovicích. Pronajímáme také bytové jednotky na Praze 2 a ve Vrchlabí.

 

 

 

 

Kontakt

Reklamni textil - www.1Textil.cz Nemovitosti k pronájmu - www.e-nemovitosti.com
Helium s.r.o.
Mazovská 478
Praha 8

Více na:
www.e-nemovitosti.com

777 874 266

Reklamní textil

Specifikace termínu reklamní textil: Oblečení, či textilní výrobek, který slouží k popagaci, či jiným podobným marketingovým účelům. Často je opatřen výšivkou, nebo potiskem a považuje se za jeden z nejefektivnějších způsobů reklamy. Obliba reklamního textilu a oblečení je na vzestupu.

Naši zákazníci

Zákazníky naší společnosti, která je prodejcem reklamního textilu značek Hanes, Stedman, Kariban, Kimood, Fruit, Nano, Londog, Boost UP, TeeJays, ProAct, Result, Stormtech, Regatta outdoors, Gildan a Kariban Bio jsou reklamní agentury, tiskárny a výšivkárny. Máme zastoupení výše uvedených značek pro jejich distribuci v ČR. Jsme synonymem pro značkový reklamní textil!

© 2019 Helium s.r.o. - reklamní textil, nemovitosti, reality

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode